אודותינו

אבן על אבן

הופכים את הקיר ליצירת אמנות

חברת "אבן על אבן" מתמחה בייבוא ושיווק של בריקים מאירופה, עבור לקוחות פרטיים הבונים, משפצים או מעוניינים לשדרג את מראה ביתם.
החברה יוסדה ומנוהלת על ידי אורלי קימה, מעצבת פנים מוכשרת בעלת ניסיון רב, אשר מעניקה ייעוץ מקיף בכל הקשור לתכנון, בחירת חומרים ובנייה עם בריקים.

החברה מציעה פתרונות מלאים ומקיפים, תוך שימוש ואספקה של חומרי גלם באיכות גבוהה במיוחד, ומעמידה לרשות לקוחותיה מבחר עצום של בריקים ולבנים המתאימים לתפיסתם העיצובית. מגוון הגדלים, הסגנונות, המרקמים והצבעים מקנים חוויית עיצוב מרתקת, ומאפשרים ליצור אינספור תפאורות מודרניות, קלאסיות ודרמטיות כיד הדמיון הטובה. כך ניתן לבחור את הלבנים את הלבנים היפות והמתאימות ביותר לסגנון המבוקש, ולשוות לבית מראה קסום ומלבב.

הבריקים עצמם הינם איכותיים ונבחרים בקפידה על ידי אורלי קימה, ומיובאים מאירופה בעיקר מבניינים, בתים ומבנים המפורקים לחומרי גלם. עם ההגעה לישראל מועברים הבריקים למחסני ומפעל החברה בתל עדשים, שם הם מפולחים על מנת שיתאימו לשימושיהם השונים. למעשה, אפשרויות השימוש בבריקים כמעט אינסופיות, וניתן לשלבם לא רק בקירות פנימיים וחיצוניים אלא גם ברצפות, חומות, נישות, עמודים, מסגרות, קמינים, משקופים ושבילי גישה. הייעוץ האדריכלי שמעניקה החברה מאפשר לכל לקוח להבין אילו בריקים כדאי לו לרכוש ולאיזו מטרה, כולל התייחסות לפרמטרים מקצועיים ייחודיים הקשורים לבנייה עם חומרים אלו.

אורלי קימה

שירותי התקנה

יתרונות העבודה

עם אבן על אבן

יתרונה הבולט של החברה נעוץ בניסיון ובהבנה מעמיקה בעולם העיצוב.
אצלנו תוכלו לרכוש בריקים מאנשים המסוגלים להעניק ייעוץ אדריכלי מהימן, הכוונה בנוגע לעיצוב פנים, וליווי מקצועי לאורך כל הדרך עוד משלב תכנון השיפוץ או הבנייה, ועד לשלב הביצוע. כמו כן, לקוחותינו נהנים מיתרונות חשובים נוספים: הוזלת מחירי חומרים – בחברתנו מקבל הלקוח מחיר סיטונאי שהינו נמוך משמעותית בהשוואה למתחרים בתחום, שעובדים עם חנויות ואינם יכולים לספק הצעות דומות.

שירות לקוחות – אנו דוגלים בליווי רציף, זמין ואיכותי ביותר של הלקוח לכל אורך התהליך, ונותנים מענה מקצועי בכל סוגיה עיצובית, אדריכלית ותכנונית. פנו אלינו אנו מזמינים אתכם להכיר כלי עיצובי חדשני ורב גוני, המשמש מזה דורות רבים באירופה ולאחרונה צובר פופולריות עצומה גם בישראל.

לקבלת מידע נוסף, להכוונה ולהתרשמות מהבריקים הנכם מוזמנים לסייר באתר וליצור עימנו קשר.

התחל בשיחה
כיצד נוכל לסייע?
היי,
האם אוכל לסייע לך במשהו?
דילוג לתוכן